قوانین و مقررات

24 دی 1396 / 0 نظر / 879 بازدید

شرایط تحویل:

سفارش شما نهایتا ظرف 48 ساعت پس از خرید، از طریق پست ارسال خواهد شد. به طور معمول زمان تحویل مرسولات پستی از قائن تا تهران دو روز است که در مجموع ظرف چهار روز سفارش تان به دست شما خواهد رسید.
سفارشات بالای پنج مثقال بدون هزینه ارسال خواهند شد.  

در صورت عدم رضایت از کیفیت، طبق شرایط زیر، امکان مرجوع کردن زعفران به کشاورز تولید کننده، بدون هزینه برای شما وجود خواهد داشت.

 

شرایط مرجوع کردن زعفران به کشاورز:

خریدار می تواند ظرف هفت روز، به اندازه لازم برای یک وعده چهار نفره (در حدود پانزده تا بیست رشته قرمز یا یک دهم گرم) از زعفرانی که از طریق کشمون خریداری کرده است، استفاده کند و در صورت عدم رضایت از کیفیت نسبت به مرجوع کردن آن به کشاورز اقدام کند.

با توجه به اینکه کشمون قبل از پذیرش کشاورزان در سامانه خود، سابقه و خوشنامی آنها را چک می کند و در ادامه به فرایندهای کشاورزی و تولید زعفران آنها نظارت دارد و در گام های بعدی نسبت به بازرسی، بسته بندی و ارسال زعفران کشاورزها اقدام می کند، احتمال دریافت زعفران بی کیفیت از طریق سامانه کشمون، نزدیک به صفر است. با این وجود برای اطمینان خاطر به خریداران زعفران، کشمون در کمال احترام در صورتی که خریدار از کیفیت زعفران دریافتی خود ناراضی بود، آن را به کشاورز مرجوع خواهد کرد.

هزینه مرجوع کردن زعفرن، مستقل از اینکه مقدار زعفران خریداری شده شما چقدر است، برعهده کشمون خواهد بود.

پس از مرجوع کردن می توانید انتخاب کنید که از یک کشاورز دیگر معادل سفارشتان، برای شما ارسال شود. و یا اصل مبلغ پرداختی شما برای شما حواله شود.

 

راهنمای مرجوع کردن:

 1. ابتدا با محمد قائم پناه مدیر سامانه کشمون از طریق شماره تلفن 09153163463 تماس بگیرید و تصمیم خود را برای مرجوع کردن اطلاع بدهید.
 2. زعفران را در همان بسته بندی که دریافت کرده بودید، برای مرجوع کردن آماده کنید و اطمینان حاصل کنیدکه درب بسته به خوبی بسته شده است.
 3. شماره کارت خود را همراه با نام صاحب شماره حساب، به صورت خوانا بر روی یک برگه یادداشت کنید تا داخل پاکت مرجوع کردن زعفران قرار بدهید. هزینه زعفران بعلاوه هزینه مرجوع کردن از طریق پست به این کارت واریز خواهد شد.
 4. در ساعت اداری به باجه پست مراجعه کنید و بسته زعفران را در یک پاکت حباب دار بسته بندی کنید.
  کشمون بابت هزینه پاکت هزار تومان، به شما پرداخت خواهد کرد.
 5. آدرس کامل ما را به شرح زیر روی پاکت بنویسید:
  آدرس گیرنده: خراسان جنوبی-شهر قاین-جهاد سازندگی-بلوار جهاد سازندگی-بلوار بسیج مستضعفین-پلاک 252-طبقه همکف- مرکز رشد واحدهای فناور قاین، شرکت کشمون
  کدپستی: 9761766389
 6. آدرس خود را با ذکر کدپستی بر روی پاکت بنوسید.
 7. برای ارسال از پست سفارشی استفاده کنید و از مامور باجه درخواست کنید از سرویس های خاص در ارسال بسته مانند شناسه الکترونیک، دو قبضه، آگهی تحویل و... استفاده ننماید. این باعث خواهد شد هزینه ارسال بسته حداقل شود.
 8. پس از ارسال خواهشمندیم شماره کارت و نام صاحب حساب را بر روی رسید پستی به شکلی خوانا بنویسید و تصویری از آن را از طریق ایمیل mo@keshmoon.com و یا تلگرام 0915.316.34.63 برای ما ارسال کنید (شماره کارت داخل پاکت و شماره کارت ذکر شده روی رسید پستی بایستی یکی باشند).

ظرف 72 ساعت پس از دریافت بسته پستی، بسته به انتخاب شما، برای شما زعفران جدید از یک کشاورز دیگر ارسال خواهد شد و یا هزینه زعفران بعلاوه هزینه مرجوع کردن آن برای شما واریز خواهد شد.

نظری تا به حال ثبت نشده

نظر خود را ارسال کنید