اطلاعات ارسال

آخرین به روز رسانی 15 بهمن 1399 / 0 نظر / 15365 بازدید

در تلاشیم از فرایند ارسال محصولات کشمون هم، تجربه‌ی خوبی داشته باشید. در صورت بروز مشکل در این باره حتما با پشتیبانی مشتریان کشمون تماس بگیرید. (شماره پشتیبانی: ۰۹۱۵۸۶۷۴۰۰۱)

 

ارسال سفارش‌های شهر تهران

در حال حاضر، سفارش‌های تهران با پیک ارسال میشه و امکان انتخاب بازه زمانی برای دریافت سفارش های تهران در سایت وجود داره. سفارش ‌ها در دو بازه‌ی زمانی ۱۱ تا ۱۶ و ۱۶ تا ۲۱ ارسال میشه و هر بازه ظرفیت مشخصی داره.

برای سفارش ثبت شده تا قبل از ساعت ۱۴ امکان انتخاب زمان‌های خالی ارسال از روز بعد و در صورت ثبت بعد از ساعت ۱۴ امکان انتخاب زمان‌های خالی از دو روز بعد وجود داره.

 

ارسال سفارش‌های سایر شهرها

سفارش‌های شهرهای دیگه (غیراز تهران) با پست ارسال میشه و بین ۴ تا ۱۰ روز کاری به دستتون میرسه. در هیچ یک از موارد لازم نیست موقع تحویل گرفتن سفارش هزینه‌ای پرداخت کنید.

 

هزینه ارسال و شرایط ارسال رایگان

هزینه‌ی ارسال پستی برای سفارشات تا 900 هزار تومان، 35 هزارتومان، برای سفارشات  بالای 900 هزار تومان، هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

نظری تا به حال ثبت نشده

نظرتون رو درباره‌ی این پست با بقیه‌ی خوانندگان کشمون به اشتراک بذارید. درصورتی که نیاز به پیگیری سفارش یا سوالی درباره کشمون دارید در تماس با ما پیام بذارید.whatsapp