قطره جمع کن، تخفیف بگیر، آب رو نجات بده!

آخرین به روز رسانی 15 آبان 1397 / 2 نظر / 6346 بازدید

این روزها همه مون در مورد بحران آب توی ایران و وضعیت خشکسالی، زیاد می شنویم. یکی از دلایل به وجود اومدن کشمون کمک به حل بحران آب توی بخش کشاورزیه.

اگر بحران آب براتون مسأله‌ست، کافیه از خودتون بپرسین ما چیکار می تونیم بکنیم؟ کشمون برای شما یک گزینه برای صرفه جویی در بخش کشاورزی روی میز گذاشته: شما این انتخاب رو دارین که از کشاورزی که چاهش رو خاموش کرده و مصرف آب رو کم کرده، خرید انجام بدین.

 

خرید زعفران از کشاورز

قطره چیه؟

قطره یعنی مقداری انرژی و مقداری سوخت برای پیش رفتن کشمون و نزدیک شدنش به اجرای برنامه نجات آب.

هر قطره نشون می‌ده که داریم یه قدم به اجرای برنامه‌ی نجات آب نزدیک‌تر می‌شیم! هر کدوم از شما با خرید از کشمون و معرفی ما به دوستان و آشناهاتون، علاوه بر مصرف زعفران اصل و با کیفیت، تعدادی قطره می‌گیرین و تو برنامه‌ی نجات آب کشمون سهیم می‌شین.

 

قطره کشمون

 

قطره های من چقدره؟

به ازای هر یک بسته‌ای که از کشمون خرید می‌کنین، یک قطره به حساب کاربری تون اضافه می‌شه.

هر کسی که تو کشمون سفارش می ذاره، به ازای هر یه محصولی که می خره یه قطره می گیره. هر قطره، هزار تومان اعتباره. مثلا اگر شما ده تا قطره جمع کرده باشین، توی خرید بعدی‌تون ده هزار تومان تخفیف دارین!

علاوه بر تخفیفی که با قطره‌ها می‌گیرین، بر اساس تعداد قطره هایی که جمع می کنین وارد یک سطح می شین. سطحی که نشون دهنده‌ی میزان کمک شما به نجات آب توی بخش کشاورزیه.

 

قطره کشمون

 

چطوری قطره جمع کنم؟

با اولین خریدتون از کشمون یه کد معرف مخصوص شما ایجاد می شه. این کد رو می تونین تو صفحه ی کاربری تون (صفحه من)، بالا سمت راست ببینین.

کافیه کد و یا لینکی که اونجا قرار داره رو کپی کنین و برای همه ی اونایی که دوست دارین بفرستین. اونوقت هم اونا تو اولین خریدشون از کشمون 5هزار تومان تخفیف (معادل 5 قطره) می گیرن و هم به حساب کاربری شما 3 قطره اضافه می شه! شما همیشه می تونین اون کد معرف رو با بقیه شریک شین و تا همیشه و بدون محدودیت قطره بگیرین!

اگر تا حالا از کد معرف تون استفاده نکردین، همین الان روی لینک زیر کلیک کنین و توی صفحه کاربری خودتون، لینک کد معرف رو برای هرکسی که دلتون می خواد ارسال کنین و قطره جمع کنین.

 

کد معرف کشمون

 

نویسنده: معین قوی | تحریریه کشمون

خرید مستقیم از کشاورز

2 نظر

 1. avatar

  Hana Karimi

  01 بهمن 1397

  چرا بعد از اخرین خرید 1 قطره بهم تعلق گرفته؟

  لوگو کشمون: سلام بررسی و اعمال میشه به حسابتون چون از کد تخفیف استفاده کرده بودین تنها یک قطره برای شما منظور شده است

 2. avatar

  حمزه سلیمانی

  20 اسفند 1397

  کشمون رو علی بندری از پادکست کانال بی به من معرفی کرده خوشحالم تونستم خرید کنم خوشحالم کمک کردم به معرفی تون

  لوگو کشمون: سلام ممنون از پیامتون و متشکر از خریدتون هدف ما رسوندن کالایی خالص و سالم به دست خریداران است برای داشتن جامعه ای سالم

نظر خود را ارسال کنید