قوانین و مقررات وبسایت کشمون

آخرین به روز رسانی 24 دی 1396 / 4 نظر / 10304 بازدید

شرایط تحویل:

سفارش شما نهایتا ظرف 3 تا 5 روز کاری پس از خرید، از طریق پست ارسال خواهد شد. سفارشات بالای پنج مثقال بدون هزینه ارسال خواهند شد.  

در صورت عدم رضایت از کیفیت، طبق شرایط زیر، امکان مرجوع کردن زعفران به کشاورز تولید کننده، بدون هزینه برای شما وجود خواهد داشت.

 

شرایط مرجوع کردن زعفران به کشاورز:

خریدار می تواند ظرف هفت روز، به اندازه لازم برای یک وعده چهار نفره (در حدود پانزده تا بیست رشته قرمز یا یک دهم گرم) از زعفرانی که از طریق کشمون خریداری کرده است، استفاده کند و در صورت عدم رضایت از کیفیت نسبت به مرجوع کردن آن به کشاورز اقدام کند.

با توجه به اینکه کشمون قبل از پذیرش کشاورزان در سامانه خود، سابقه و خوشنامی آنها را چک می کند و در ادامه به فرایندهای کشاورزی و تولید زعفران آنها نظارت دارد و در گام های بعدی نسبت به بازرسی، بسته بندی و ارسال زعفران کشاورزها اقدام می کند؛ لذا احتمال دریافت زعفران بی کیفیت از طریق سامانه کشمون، نزدیک به صفر است. با این وجود برای اطمینان خاطر به خریداران زعفران، کشمون در کمال احترام در صورتی که خریدار از کیفیت زعفران دریافتی خود ناراضی بود، آن را به کشاورز مرجوع خواهد کرد.

هزینه مرجوع کردن زعفران، مستقل از اینکه مقدار زعفران خریداری شده شما چقدر است، برعهده کشمون خواهد بود.

پس از مرجوع کردن، یا می توانید زعفران یک کشاورز دیگر را (هم قیمت با سفارش قبلی تان) مجددا انتخاب کرده و سفارش دهید و یا اصل مبلغ پرداختی شما برای شما حواله شود.

 

راهنمای مرجوع کردن:

 1. ابتدا با خانم هوشمند، مسئول بخش پشتیبانی مشتریان سامانه‌ی کِشمون از طریق شماره تلفن 4001 867 0915 تماس بگیرید و تصمیم خود را برای مرجوع کردن اطلاع بدهید.
 2. زعفران را در همان بسته بندی که دریافت کرده بودید، برای مرجوع کردن آماده کنید و اطمینان حاصل کنیدکه درب بسته به خوبی بسته شده است.
 3. شماره کارت خود را همراه با نام صاحب شماره حساب، به صورت خوانا بر روی یک برگه یادداشت کنید تا داخل پاکت مرجوع کردن زعفران قرار بدهید. هزینه زعفران بعلاوه هزینه مرجوع کردن از طریق پست به این کارت واریز خواهد شد.
 4. در ساعت اداری به باجه پست مراجعه کنید و بسته زعفران را در یک پاکت حباب دار بسته بندی کنید.
  کشمون بابت هزینه پاکت هزار تومان، به شما پرداخت خواهد کرد.
 5. آدرس کامل ما را به شرح زیر روی پاکت بنویسید:
  آدرس گیرنده: خراسان جنوبی-شهر قاین-جهاد سازندگی-بلوار جهاد سازندگی-بلوار بسیج مستضعفین-پلاک 252-طبقه همکف- مرکز رشد واحدهای فناور قاین، شرکت کشمون
  کدپستی: 9761766389
 6. آدرس خود را با ذکر کدپستی بر روی پاکت بنوسید.
 7. برای ارسال از پست سفارشی استفاده کنید و از مامور باجه درخواست کنید از سرویس های خاص در ارسال بسته مانند شناسه الکترونیک، دو قبضه، آگهی تحویل و... استفاده ننماید. این باعث خواهد شد هزینه ارسال بسته حداقل شود.
 8. پس از ارسال خواهشمندیم شماره کارت و نام صاحب حساب را بر روی رسید پستی به شکلی خوانا بنویسید و تصویری از آن را از طریق ایمیل hooshmand@keshmoon.com و یا واتس‌اپ 4001 867 0915 برای ما ارسال کنید (شماره کارت داخل پاکت و شماره کارت ذکر شده روی رسید پستی بایستی یکی باشند).

ظرف 72 ساعت پس از دریافت بسته پستی، بسته به انتخاب شما، برای شما زعفران جدید از یک کشاورز دیگر ارسال خواهد شد و یا هزینه زعفران بعلاوه هزینه مرجوع کردن آن برای شما واریز خواهد شد.

 

خرید زعفران از کشاورز

خرید مستقیم از کشاورز

4 نظر

 1. avatar

  محمدرضانجفی

  19 خرداد 1397

  باسلام مجدد یک پیشنهاد دارم برای تیم فعال کشمون: با تجربه شخصی خودم و یکی از دوستان کشاورز زاده زعفران کار استهباناتی (استان فارس) که در شهر دوبی امارات داشتیم، خودمان به عینه دیدیم که محصول زعفران ایرانی (در کنار برند های خارجی) با قیمتی بسیار بالاتر ار ایران (شاید بیش از دوبرابر) ولی همچنان در بسته بندی های نامرغوب در فروشگاههای هایپر (Carrefour, ..) به فروش می رسد. اینو عرض کردم برای ترغیب تیم کشمون به مطالعه بازار کشورهای همسایه. مخصوصا کشورهای توریست پذیر لوکس نشین (امارات، ترکیه،عربستان، قطر،آذربایجان، ارمنستان،...) موفق باشید.

 2. avatar

  ابوالفضل رسولزاده

  29 بهمن 1397

  سلام منم میخواستم محصول زعفرانم رادر کشمون بفروشم چکار کنم در ضمن من از روستای بسطاق شهرستان سرایانم

  لوگو کشمون: سلام مشخصات شما درج شد در حال حاضر فقط از منطقه قائنات کشاورز میپذیریم

 3. avatar

  عباس رمضانی

  13 خرداد 1398

  سلام شما زعفران نگین سر گل هم خریدارید. به کیلو، منطقه نیشابور

  لوگو کشمون: 09158674001 و 28425383 021 لطفا با ما تماس بگیرین

 4. avatar

  مهدی میرآخورلی

  07 خرداد 1398

  خسته نباشین ،بنده مهدی میرآخورلی یکی اراقوام بزرگ خاله بنده جزوفروشندگان است و خریدازایشان کنمو بداندپسرخاله اش و برادرزاده اش ازاینجادنبالش میڪند

  لوگو کشمون: متوجه منظور شما نشدم لطفا با ما تماس بگیرین

نظر خود را ارسال کنید