sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

کشمش بی دانه آفتابی

کشمش بی‌دانه آفتابی رو از خود کشاورز بخرین، این کشمش ها شناسنامه دار هستن یعنی محصول یک کشاورزه و با محصول کشاورزهای دیگه قاطی نشده و تمام مراحل و فرآیند به عمل اومدنش مشخص و شفافه.
تیم کنترل کیفیت کشمون نظارت میدانی بر کار کشاورزها داره و محصولشون رو بررسی و تعیین کیفیت می‌کنه و به کشاورز یاری می‌رسونه تا محصولش رو به اسم خودش بفروشه.

ویژگی های کشمش بی دانه آفتابی:

علت نامگذاری این کشمش اینه که انگورش بی‌دانه بوده و زیر نور آفتاب خشک شده. این کشمش قهوه‌ای رنگه و درشته، همچنین پوستی سفت داره. این کشمش شیرین مزه به نسبت مویز که دانه هم داره، قندش پایین‌تره و افراد با رژیم غذایی خاص زیر نظر پزشک می‌تونن از این کشمش مصرف کنن.
یک خبر خوب! برای خشک کردن این کشمش آفتابی بی دانه، هیچ مادهی افزودنی استفاده نشده و مراحل خشک شدنش کاملا سنتی بوده. تنها کودی که کشاورز مصرف کرده حیوانیه و این کشمش مرغوبیت خوبی داره. از این کشمش می‌تونین تو تهیه غذاهای پلویی و همچنین پخت انواع شیرینی، کیک و کلوچه استفاده کنین.
کشاورزها برای درست کردن "کشمش بی‌دانه آفتابی" مراحل زیادی رو طی می‌کنن، از رسیدگی به درخت های انگور تو سرمای زمستون شروع می‌شه تا به چیدن انگور و نحوه خشک شدنشون می‌رسه، کشاورز می‌تونه انگور رو با خوشه جدا کنه یا با روش‌های دیگه شاخه رو از انگور جدا کرده و بعد از انجام این مراحل، همونطور که بالا هم گفته شده این کشمش زیر آفتاب و کاملا طبیعی خشک شده و تمام ویتامین‌هاش رو حفظ کرده.
 

ادامه قصه
whatsapp