کاور
حاج اکبر نظری

حاج اکبر نظری

حاج اکبرنظری چند دهه  پیش...

تمام شده است

متاسفانه موجودی محصول حاج اکبر نظری تمام شده است.

برای مشاهده سایر کشاورزها اینجا کلیک نمایید

بیوگرافی حاج اکبر نظری

حاج اکبرنظری

چند دهه  پیش آقای نظری که بسیار جوون بود، کار خودش رو در حوزه‌ی کشاورزی در رفسنجان آغاز کرد. 

خیلی زود نام نظری در تولید و تجارت محصولات کشاورزی، به خاطر خوشنامی، نیکومنشی در معامله و کیفیت محصولات سر زبان ها افتاد. 

فرزندان حاج اکبر نظری روش و منش نیکوی پدر رو در کسب و کار الگوی خودشون قرار دادن. سال‌ها میگذشت و خانواده نظری در ادامه راه حاج اکبر علاوه بر ارتقای سطح صنعت کشاورزی، محصولات تولیدی رو هم متنوع‌تر و گسترده‌تر کردن. 

امروز محصولات جدیدی مثل زیتون و روغن زیتون هم به محصولات تولیدی خانواده نظری اضافه شده. 

در حال حاضر نسل سوم خاندان نظری، تجربه و مرام، خیرخواهی واخلاق مداری دو نسل گذشته رو آموختند و با به کارگیری دانش روز و به روزترین تکنولوژی‌های صنعت کشاورزی تونستن محصولاتی سالم، بدون اضافات سموم و با بالاترین استانداردهای سلامت و کیفیت تولید کنن. 

مرام و منش حاج اکبر نظری رشد صنعت کشاورزی و تولید محصول سالم و با کیفیت بوده و برای همین ما تصمیم گرفتیم کنار خانواده نظری نوع جدیدی از روغن زیتون از تولیدات این خانواده رو به کشمون بیاریم‌.

روغن زیتونی منطبق با تمام استانداردهای لازم روغن فرابکر. 

این روغن مراحل کاشت، داشت و برداشت رو دقیق و علمی طی کرده. روغن آربیکن که یکی از برترین نژادهای زیتون روغنی در اسپانیاست، با تلاش خانواده نظری با بالاترین کیفیت تولید می‌شه.

 برای حفظ ویتامین‌ها و دیگر خواص ارزشمند زیتون و حفظ بهترین کیفیت، برداشتشون رو در اول فصل انجام می‌دن و پروسه روغن کشی تو کمتر از ۱۲ ساعت بعد از برداشت میوه و در دمای پایین (به اصطلاح با روش پرس سرد) انجام میشه. 

درسته که اینجوری روغن کمتری از میوه زیتون گرفته میشه ولی در ازاش روغن فرابکر بسیار خوش طعم ومنحصر به فردی تولید میشه که بسیار ارزشمنده. 

 

همه باغاتشون با آبیاری قطره ای آبیاری میشه و برنامه ی تغذیه ای درختان زیتون این مجموعه توسط مشاورین اسپانیایی و ایرانی تدوین و کنترل میشه. 

کشاورزی مسئولانه و حفظ منابع آب و خاک از دغدغه های جدی خانواده نظری هستش.

این خانواده اولین مصرف کننده محصولات خودشونن چرا که به کیفیت و سلامت محصولاتشون اطمینان دارن و ایمان دارن که با مصرف این محصولات کشاورزی، آب و خاک ایران زیبا و یاد پدر بزرگ رو پاس داشتن.

 

whatsapp