کاور
ناصر سیرائی

ناصر سیرائی

ناصر سیرائی فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی گرایش دامپروریه. یک زنبوردار...

این عسل هیچگونه گرمایی برای رس‌شکنی ندیده است. ممکنه رس ببنده
خرید عسل جنگل

بیوگرافی ناصر سیرائی

ناصر سیرائی فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی گرایش دامپروریه. یک زنبوردار عاشق طبیعت و حیواناته و الان 15 ساله با دخترهاش زندگی می‌کنه (زنبورا دختراش هستن). تو این سال‌ها کلی سختی کشیده  و نتیجه این تلاش 15 ساله شده یه تیم زنبورداری که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ژل رویال در ایران هستن و زنبوردار نمونه استان البرز هم انتخاب شدن.

ناصر متولد شهر تهرانه ولی الان 15 ساله از زندگی شهری دوره. خونه خودش در جاده چالوس منطقه گچسره(روستای پدری) همچنین چون از زنبروداران کوچ رو هستن خیلی کم در خونه و کنار خانواده هستن.

برای اینکه عسل مرغوب و متنوعی در طول سال برداشت کنن اردیبهشت ماه در مازندران برداشت عسل مرکبات دارن خرداد ماه در جنگل های مازندران عسل جنگل برداشت میکنن، تیر و مرداد ماه جاده چالوس عسل کوهستان برداشت می‌کنن، شهریور ماه بوئین زهرا عسل پیچک وحشی برداشت می‌کنن و نهایتا مهر تا فروردین هم جنوب کشور در شمال استان بوشهر و شهرستان دشتستان و جنوب استان فارس شهرستان کازرون کوچ می‌کنن.

 

از پنل های خورشیدی برای تامین برق مورد نیاز فریزرها استفاده میکنند چون ژل رویال برداشت شده رو به سرعت در فریزر قرار می‌دهند.

 

افتخار شاگردی اساتید زنبورداری کشور مثل دکتر تاج آبادی، استاد کوهی، آقای مزارعی و… رو داشتن.

برای کنه کشی فقط از داروی اسید اگزالیک استفاده می‌کنن. 

300 کندو هم دارن. 

هدفشون هم به روز بودن و به روز نگه داشتن تیم خودشون در کار تولید ژل رویال، ایشون میگن حس رقابت ندارم عاشق کارم هستم

 

whatsapp