sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

farmer-icon

زیتون‌کاران مینودشت

farmer image
location-icon

مینودشت

farmer-icon

روح الله هاشم زائی

farmer image
location-icon

قره چشمه

روغن زیتون

شما می‌تونین از طریق کشمون به روغن زیتون فرابکر درجه یک و باکیفیت دسترسی پیدا کنین. روغن زیتون کشمون، از بهترین درختان زیتون تهیه شده و اصالت و کیفیت این روغن زیتون قبل از ارسال توسط تیم کنترل کیفیت کشمون چک و تو آزمایشگاه بررسی می‌شه. 

روغن زیتون چیست؟

روغن زیتون محصولیه که از فراوری میوه درخت زیتون به‌دست میاد. روغن زیتون دوست خوب انسان در طول تاریخ بوده و از اون در صنایع مختلف آرایشی، آشپزی، دارویی و... استفاده میشه. درخت زیتون یکی از مقاوم‌ترین گیاهان در مقابل بی‌آبی و شوری خاکه و جزو درختاییه که همیشه سال سبزن. رنگ روغن زیتون بستگی به زمان چیدن زیتون داره هرچقدر میوه رسیده‌تر باشه، رنگ روغن بیشتر به زردی می‌زنه.

انواع روغن زیتون

درخت زیتون انواع و گونه‌های مختلف و متفاوتی داره و از بعضی از گونه‌ها برای تولید روغن زیتون و از بعضی دیگه برای زیتون شور و کنسرو زیتون استفاده می‌شه هر چند که گونه‌هایی هم هستند که هم برای روغن و هم کنسرو زیتون از اون‌ها استفاده می‌کنن. به‌طور کلی از زیتون سبز برای تهیه کنسرو شور استفاده می‌کنن و هرچقدر زیتون بیشتر برسه و رنگش تیره‌تر بشه، برای گفتن روغن ازش استفاده می‌کنن. 

روغن زیتون براساس گونه زیتون و کیفیتش به چند دسته تقسیم‌بندی و قیمت‌گذاری می‌شه. دسته‌هایی مثل روغن زیتون فرابکر، بکر، لامپانت و تصفیه شده بدون بو از انواع روغن زیتون هستند که بین اون‌ها روغن فرابکر بیشترین کیفیت رو داره.

مزایای خرید روغن زیتون طبیعی از کشمون

یکی از عوامل تاثیرگذار برکیفیت روغن زیتون، تازه بودن روغن زیتونه. امروزه برای تشخیص کیفیت روغن زیتون هم از روش ارزیابی حسی چشایی و هم از روش‌های شیمیایی آزمایشگاهی استفاده می‌شه. روغن زیتون فرابکر کشمون با توجه و ارزیابی دقیق آزمایشگاهی ارائه می‌شه و نوع فرابکر، بهترین درجه کیفی روغن زیتونه. کشاورز برای تولید روغن زیتون کشمون به تازه بودن و فاصله بین کاشت تا فراوری و تولید روغن زیتون توجه می‌کنه و ما تمام تلاشمون رو می‌کنیم تا روغن زیتون تازه به دست مصرف کننده برسه.

ادامه قصه
whatsapp