sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

farmer-icon

روح الله هاشم زائی

farmer image
location-icon

قره چشمه

farmer-icon

روح الله هاشم زائی

farmer image
location-icon

قره چشمه

خرید روغن زیتون

"خرید اینترنتی روغن زیتون درجه یک و باکیفیت". روغن زیتون کشمون، از بهترین درختان زیتون تهیه شده و اصالت و کیفیت این روغن زیتون قبل از ارسال توسط تیم کنترل کیفیت کشمون چک و تو آزمایشگاه بررسی می‌شه. 

فروش انواع روغن زیتون

درخت زیتون انواع و گونه‌های مختلف و متفاوتی داره و از بعضی از گونه‌ها برای تولید روغن زیتون و از بعضی دیگه برای زیتون شور و کنسرو زیتون استفاده می‌شه هر چند که گونه‌هایی هم هستند که هم برای روغن و هم کنسرو زیتون از اون‌ها استفاده می‌کنن. به‌طور کلی از زیتون سبز برای تهیه کنسرو شور استفاده می‌کنن و هرچقدر زیتون بیشتر برسه و رنگش تیره‌تر بشه، برای گفتن روغن ازش استفاده می‌کنن. 

قیمت روغن زیتون اصل

روغن زیتون براساس گونه زیتون و کیفیتش به چند دسته تقسیم‌بندی و قیمت‌گذاری می‌شه. دسته‌هایی مثل روغن زیتون کریستال، بکر، لامپانت، تصفیه شده بدون بو و روغن زیتون فرابکر از انواع روغن زیتون هستن که بین اون‌ها روغن فرابکر بیشترین کیفیت رو داره.
یکی از عوامل تاثیرگذار برکیفیت روغن زیتون، تازه بودن روغن زیتونه. امروزه برای تشخیص کیفیت روغن زیتون هم از روش ارزیابی حسی چشایی و هم از روش‌های شیمیایی آزمایشگاهی استفاده می‌شه.

خرید روغن زیتون فرابکر از کشمون

روغن زیتون فرابکر کشمون با توجه و ارزیابی دقیق آزمایشگاهی ارائه می‌شه و نوع فرابکر، بهترین درجه کیفی روغن زیتونه. کشاورز برای تولید روغن زیتون کشمون به تازه بودن و فاصله بین کاشت تا فراوری و تولید روغن زیتون توجه می‌کنه و ما تمام تلاشمون رو می‌کنیم تا روغن زیتون تازه به دست مصرف کننده برسه.

قیمت روغن زیتون فرابکر کشمون

قیمت روغن زیتون فرابکر کشمون براساس کیفیت آن تعیین می‌شود و به فروش می‌رسد.

فروش روغن زیتون کشمون به صورت عمده یا حضوری

برای "خرید عمده روغن زیتون" کشمون می‌تونین با مشاورین ما در ارتباط باشید، همچنین برای "خرید روغن زیتون در تهران" هم به نمایندگی های کشمون مراجعه کنین.

بستن
whatsapp