sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

خرما کبکاب

با خرید خرما کبکاب از کشاورز نه تنها از محصول اصل و با کیفیتی استفاده می‌کنین، بلکه به کشاورز سود بیشتری می‌رسونین و اون‌ها رو برای تلاش بیشتر دلگرم‌تر می‌کنین. خرمای کبکاب یک نوع خرمای خوشمزه‌ست که در بعضی از مناطق جنوبی و گرم خشک ایران یافت میشه، این خرما مثل خرماهای دیگه طعم شیرینی داره و سرشار از ویتامینه، این میوه بیضی شکل اگه رطب باشه و کامل نرسه به رنگ زرده و اگه کامل برسه به صورت قهوه‌ای تیره در میاد. خرمای کبکاب پوست ضخیمی داره. انواع مختلف کبکاب از نیمه خشک تا تر متنوعه. خرمای کبکاب به طور معمول در اوایل فصل برداشت تری بیشتری داره و با گذشت زمان از تر بودنش کم میشه. با توجه به زمان خریدتون ممکنه تجربه‌ی متفاوتی از شکل ظاهری و میزان تری خرما داشته باشید.

خواص خرما کبکاب

خرما به دلیل وجود آنتی اکسیدان برای بدن مفیده و کمک زیادی به حفظ سلامتی و شادابی بدن می‌کنه، همچنین فیبر موجود در خرما می‌تونه در هضم غذا و همچنین بهبود گوارش بدن موثر باشه.

چرا از کشمون خرما کبکاب بخریم

کشمون نه خودش خرما داره نه خرما می‌خره که به شما بفروشه، بلکه سراغ کشاورزهای زحمت‌کشی میره که خرمای با کیفیتی دارن و بعد از تایید تیم کنترل کیفیت، خرما‌ها رو به اسم خودکشاورز در سایت برای فروش می‌ذاره.

ادامه قصه
whatsapp