sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

در حال حاضر محصول مورد نظر به دلیل تمام شدن فصلش تمام شده است درخواست خود را ثبت کنید تا در زمان موجود شدن کالا به شما اطلاع بدهیم

farmer-icon

احمد اصغری

farmer image
location-icon

علی نوده

farmer-icon

احمد اصغری

farmer image
location-icon

علی نوده

farmer-icon

احمد اصغری

farmer image
location-icon

علی نوده

farmer-icon

احمد اصغری

farmer image
location-icon

علی نوده

خرید برنج دودی سنّتی ممتاز

با خرید برنج دودی سنّتی شناسنامه دار از کشاورز، علاوه بر استفاده از محصول با کیفیت، برنجی رو میخرید که فقط از یک شالیزاره و کار یک کشاورز مشخصه و کاملا با روش سنّتی خشک شده و در طی این فرایند خشک شدن، دودی شده. تیم کنترل کیفیت کشمون با نظارت به کار کشاورزها و بعد از بررسی ویژگی های محصول، قیمت گذاری رو براساس کیفیت محصول داده و برنج رو با درجه کیفی مشخص، با اسم خود کشاورز در سایت قرار میده.

برنج دودی سنّتی

برنج دودی موجود در کشمون، برنج هاشمی دودی سنّتیه. یعنی رقم برنج از نوع برنج شناخته شده و محبوب هاشمیه و به روش سنّتی دودی شده. در روش سنّتی خشک کردن، شلتوک‌ها در اتاقی به اسم دودخانه با روشن کردن آتش با هیزم خشک میشه. کمی سبوس برنج هم روی هیزم میریزن تا ذغال ماندگاری بیشتری پیدا کنه. برنجی که با این روش خشک میشه، برعکس برنج‌هایی که در کارخونه با اضافه کردن دود هیزم دودی میشن، بوی تند دود نداره و عطر ملایم دود بعد از پخت از برنج بلند میشه.

مزیت خرید برنج دودی سنّتی از کشمون

با خرید برنج از کشمون، شما برنجی رو مصرف می کنید که با انواع دیگه برنج قاطی نشده، از نظر ویژگی های ظاهری بررسی شده تا یک دست باشه و با نظارت میدانی تضمین شده که از یک شالیزار برداشت شده. علاوه‌ بر این کشمون، تضمین می‌کنه که این برنج با روش سنّتی خشک شده و در طی این خشک شدن، با دود هیزم و سبوس برنج دودی شده.

بستن
whatsapp