sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

برنج نیم‌دانه هاشمی

این‌جا می‌تونید برنج نیم‌دانه‌ی هاشمی بخرید، شما با خرید برنج نیم‌دانه هاشمی از شالیکار، علاوه بر استفاده از محصول با کیفیت و اصل، به شالیکاری که محصولش با اسم خودش فروخته میشه انگیزه میدید که به تولید این محصول با همین کیفیت ادامه بده. همه‌ی برنج‌های کشمون شناسنامه دار هستن و نتیجه کنترل کیفی دارن. شناسنامه‌‌ی هر عسل شامل خلاصه‌ای از قصه‌ی زندگی شالیکار و مشخصات کیفی محصوله. 

 

برنج‌ نیم‌دانه‌ی کشمون

برنج نیم‌دانه‌ی کشمون از نوع برنج هاشمیه که یه برنج خیلی مرغوب و خوش عطره. این برنج نیم‌دانه از لحاظ رده‌بندی، درشت محسوب میشه و به همین دلیل نه تنها برای چیزهایی مثل شله‌‌ زرد که حتی برای پخت برنج کنار خورش هم مناسبه. پختش هم معمولا به صورت کته‌ست و با توجه به قیمت مناسب و عطر و طعم خیلی خوبی که داره، یه انتخاب خوبه برای استفاده روزمره (اینجاست که میگن اصالت و ذات برنج مهمه) و تنها فرقش با برنج معمولی، در اندازه و ظاهره.

 

مزایای خرید برنج نیم‌دانه‌ی هاشمی از کشمون

با خرید برنج نیم‌دانه‌ی هاشمی از کشمون برنجی رو می‌خرید که شناسنامه‌ و نتیجه آزمایش داره، بنابراین می‌دونید که به دست چه کشاورزی تولید شده و چه کیفیتی داره. روی دفترچه‌ش دستور پخت شله‌زرد رو به عنوان یکی از رایج‌ترین دسرهایی که با برنج نیم‌دانه تهیه میشه رو هم براتون گذاشتیم و علاوه براون استفاده‌های متنوع دیگه‌ای از جمله پختن به صورت کته، بیسکوییت، آش، غذای کودک، حلیم و …

 

ادامه قصه
whatsapp