جعبه دستار خو (سوغات دوستی)

جعبه دستار خو (سوغات دوستی)

.

package packing

این جعبه پر از تجربس و سرشار از عطر زندگی، که تو یک منطقه جریان داره. وقتی دارین جعبه دستارخور کشمون رو هدیه می‌دین مثل این میمونه که دارین بخشی از فرهنگ یک منطقه رو با حال و هوای واقعیش، کادو می‌دین که هیچ جوره با پول نمی‌شه خریدش.

این جعبه چوبی کار دست خراطهای خراسانه، وقتی که می‌بینینش، حس می‌کنین که سری زدین به منطقه خراسان و مردم خونگرم اونجا، خراطهای زحمت کش رو می‌بینین در حال سوهان کشیدن این جعبه‌ها.

وقتی جعبه رو باز می‌کنین، بوی گیاه‌های معطر اونجا می‌پیچه تو فضا، زعفران خوش رنگ خراسان رو می‌بینین به همراه آویشن معطری که جون میده برای درست کردن دمنوش، همراه با گل های محمدی خوش رنگ صورتی، برای درست کردن چای مجلسی خوشمزه.

از طرفی عروسک کوچولویی می‌بینین که ساخت دست خانم‌های محلی منطقس، عروسک‌های کوچولویی که لباس‌های محلی تنشونه.

چی بهتر از این همه خاطره که همشون جمع بشن تو یک جعبه! چی با ارزش‌تر از این سوغات دوستی برای یک دوست دوست داشتنی!
ابعاد این بسته 5/5*15*23 سانتی متر

فهرســـت محتویات جعبه دستار خو

یک گرم زعفران رشته کامل
یک عروسک دست ساز
یک شیشه گل محمدی
یک شیشه آویشن

همین الان سفارش دهید:

خرید جعبه دستار خو

قصه ی عروسک دست ساز کشمون:
برای تهیه عروسک از گیاهان خوشبوی کوهی و پارچه های بازیافتی استفاده می شه، 
ساخت این عروسک بخشی از یک پروژه سازمان ملل UNDP و دولت ایران با هدف ترسیب کربن (ترسیب کربن یعنی رسوب دادن کربن) و ایجاد یک محیط زندگی پایدار برای مردم منطقه بوده. این کار به این روش انجام می ‎شه که با تقویت مراتع منطقه، گیاهان خودرو کربن رو از جو جذب می کنن و تو بافت خودشون نگه می دارن. برای حفظ مراتع، مردم منطقه باید چرای دام خودشون رو محدود می کردن که خوب یعنی دامپروری و درآمد کمتر. چون با این کار می تونستن از محیط زیستشون رو برای آیندگان هم محافظت بکنن. تو این پروژه به زنان منطقه کمک شد که عروسک های بومی و .فراموش شده خودشون رو احیا کنن و به این ترتیب برای خودشون درآمد جایگزین ایجاد کنن

خرید فردی

برای خرید بسته هدیه روی دکمه زیر کلیک کنید:

قیمت: 350,000 تومان
خرید جعبه دستار خو

خرید شرکتی

برای درخواست مشاوره و یا قیمت شرکتی، شماره موبایل خود را وارد نمایید: