جعبه هدیه «قصه»، بسته ای با عطر زعفران و قصه

کَلیژدَکـو کَلیژدَکــــو دهنِتـــو شـــیرین کــُنوم چِشــون تو رِ لی‌لی کُــنوم اگه خبر خوشی دَری یَک دُ دِگـــه

خرید جعبه هدیه «قصه»

جعبه هدیه «قصه»

ابعاد جعبه قصه

ابعاد این بسته 5 * 12 * 26 سانتی‌متر است.

یک شیشه حاوی دو گرم زعفران رشته کامل (بخش های زرد و قرمز رشته زعفران همراه هم هستند) از مزرعه یکی از کشاورزهای عضو کشمون یک ظرف کوچک حاوی یک دهم گرم زعفران یک ظرف حاوی 2 گرم گلبرگ های زعفران یک کیسه دوخته شده از پارچه پنبه‌ای دستبافت، دست ساخته در قائن، خراسان جنوبی توسط خانم جانی
خرید جعبه هدیه «قصه»

فهرست محتویات جعبه هدیه «قصه»

کشاورزهای منطقه قاینات سال هاست که با وجود خشکسالی و کم آبی و مشکلات فراوان، با صبوری و اشتیاق به کشت زعفران ادامه می دهند و از پای نمی نشینند. ما در کشمون سامانه ای ساخته ایم که به کشاورزان این امکان را می دهیم که محصول خود را به صورت آنلاین به مصرف کننده نهایی بفروشند. نتیجه این ارتباط این است که مصرف کننده محصول با کیفیت و دارای اصالت می خرد و از آن طرف درآمد کشاورز هم بهبود پیدا می کند.

نقشه همراه جعبه قصه

کشمون بر مراحل کاشت و برداشت نظارت می کند، زعفران هر کشاورز را هر فصل در آزمایشگاه، تعیین کیفیت می کند و همچنین بسته بندی و ارسال محصول را بر عهده دارد.

داستان کشمون را اینجا بخوانید!

بسته قصه

در جعبه هدیه‌ی قصه‌ی کشمون زعفران یک کشاورز قرار داده شده که شما می توانید در دفترچه همراه آن، خلاصه ای از زندگینامه آن کشاورز و گزارشی از مراحل کاشت و برداشت زعفرانش رابخوانید.
به صفحه شخصی کشاورزها سر بزنید و با داستان آن‌ها آشنا شوید.

همین الان سفارشتو ثبت کن

برای سفارش و یا درخواست مشاوره شرکتی، شماره موبایل خود را وارد نمایید:

whatsapp