sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

farmer-icon

رضای حجی سی

farmer image
location-icon

قائن

روغن زرد گاوی

product packing

498000 تومان

خرید روغن حیوانی


روغن حیوانی چیه؟

روغن حیوانی در واقع چربی شیره که با فرایندهای خاصی از شیر گرفته میشه. روغن حیوانی از گرم کردن کره، و جدا کردن ناخالصی‌های اون به دست میاد. خود کره‌ی شیر میتونه هم از دوغ و هم از خامه ی شیر تولید بشه که معمولا استحصال کره از خامه‌ی شیر، رواج بیشتری داره. 

خامه با دستگاه مخصوص این کار اینقدر پیوسته هم زده میشه تا مولکول‌های چربی داخل خامه به شکل ذرات کوچیک کره به هم میچسبند و توده های جامد کره رو تشکیل میدن.

 

کاربرد روغن حیوانی

روغن حیوانی در گذشته استفاده ی خیلی بیشتری در آشپزی داشته و برای پخت و پز و سرخ کردن استفاده میشده که با رواج روغن های صنعتی، استفاده از اون کمرنگ شده. 

از روغن حیوانی به خاطر طعم و بوی مطلوبی که داره، میشه هم در پخت و پز و هم برای صبحانه و بهتر از همه به عنوان جایگزین روغن های دیگه که روی برنج گذاشته میشه، استفاده کرد. 

روغن حیوانی به خاطر داشتن نقطه دود بالا، برای سرخ کردن هم مناسبه.

 

مزیت خرید روغن حیوانی از کشمون

با خرید روغن حیوانی کشمون، محصولی به دستتون میرسه که از یک زنجیره ی شفاف تامین شده و کاملا از قصه ی پشتش خبر دارید؛ اینکه میدونید این محصول در کدوم منطقه تولید شده، فرایند تولیدش به چه شکل بوده و چه دامداری این محصول رو تولید کرده.

 با خرید از کشمون باعث میشید سود بیشتری به دامدار برسه و تشویق بشه تا همیشه محصول باکیفیت و سالم تولید کنه و انگیزه داشته باشه تا روز به روز برای بهبود این کیفیت بیشتر تلاش کنه.

ادامه قصه
whatsapp